Godziny otwarcia: Poniedziałek – Niedziela od 7:00 do 23:00

Najczęściej zadawane pytania

Detergenty dozowane automatycznie w naszej pralni to trzy produkty: środek piorący, środek dezynfekujący oraz płyn do płukania. Wszystkie produkty są bezpieczne i ekologiczne.
Jak najbardziej, po wcześniejszym wybraniu programu, którego uruchomienie wyłącza automatyczny system dozowania środków piorących i wymaga użycia własnych środków, jednakże zalecamy aby były one dozowane wyłącznie do bębna pralki.
Dbając o komfort naszych klientów oferujemy darmowe wi-fi oraz automaty vendingowe, a w tle przyjemną muzykę .
Z uwagi na czystość, higienę i bezpieczeństwo nie można prac odzieży zwierzęcej , mopów, dywanów, odzieży roboczej, odzieży i asortymentu posiadającego metalowe stelaże ( jeśli nie są demontowane),ćwieki , sprzączki ,itp.
Co stanie sie z moimi rzeczami, jeśli nie zdążę wrócić na czas końca programu prania/suszenia? Rozpoczęcie pracy pralki/suszarki powoduje automatyczne zablokowanie drzwi urzadżeńia i w zależności od wybranego rodzaju cyklu określony zostanie czas zakończenia procesu prania/suszenia.Po zakończeniu procesu prania/suszenia drzwi pralki/suszarki zostaną automatycznie odblokowane. Rzeczy pozostają w pralce/suszarce, jednak jeśli w ciągu 15 minut nie zostaną wypakowane przez właściciela, to dopuszcza się wyładowanie zawartości pralki/suszarki do kosza na bieliznę, jeśli jest potencjalna osoba zainteresowana usługą prania/suszenia w tym konkretnym urządzeniu. Zaleca się możliwie sprawne rozpakowanie wypranych rzeczy z uwagi na zachowanie świeżości i przyjemnego zapachu, a w przypadku suszarki na zminimalizowanie zagnieceń odzieży.