Godziny otwarcia: Poniedziałek – Niedziela od 7:00 do 23:00

Jeśli dotychczas nie miałeś/miałaś okazji skorzystać z usług pralni samoobsługowej, najwyższy czas to zmienić! Nowoczesna pralnia samoobsługowa to nie tylko możliwość prania dużych i ciężkich rzeczy, ale także codziennych ubrań i bielizny, puchowych kurtek, kołder, kocy, pokrowców na materace, śpiworów, narzut, dużych maskotek. Oczywiście od razu można zdecydować się na usługę ich bezpiecznego suszenia. Akceptujemy płatność kartą, gotówką i kartą lojalnościową Speed Queen. Dodatkowym atutem jest to, iż wszystkie detergenty (włącznie z dezynfekcją) są automatycznie dozowane przy każdym cyklu prania.

Jak wyposażona jest pralnia samoobsługowa

Korzystając z oferty naszych pralni, możesz wybierać spośród nowoczesnych pralek o różnych pojemnościach – 9kg, 15kg i 20kg. Jeśli chcesz wysuszyć świeżo wyprane ubrania, skorzystaj z nowoczesnych suszarek przemysłowych wyposażonych w pompy ciepła z integralnym systemem napowietrzania. Dzięki temu nie ryzykujesz uszkodzenia świeżo wypranej odzieży. Gdy Twoja odzież będzie się prała, a następnie suszyła, możesz korzystać z ogólnodostępnej strefy relaksu. Przed rozpoczęciem prania nie musisz ważyć tekstyliów. Po prostu wybierasz pralkę, do której wszystko się zmieści – tak aby ilość włożonego prania nie przekraczała poziomu naklejki MAX na drzwiczkach bębna.

Pralnia samoobsługowa SpeedQueen, ul. Lipowa 1/Al. Racławickie 2

Pralnia samoobsługowa – jak rozpocząć pranie?

Po wybraniu odpowiedniej pralki i załadowaniu do niej odzieży lub innych tekstyliów musisz uruchomić interesujący Cię program prania. Zamykasz pralkę, obracasz pokrętło zgodnie z kierunkiem strzałek i wybierasz pożądaną temperaturę (korzystaj z pomocy strzałek w opcji WYBÓR PROGRAMU). Kolejny krok to dokonanie płatności za pranie. Jeśli używasz karty płatniczej, w lewym górnym rogu systemu płatności znajdziesz przycisk START. Naciśnij go i przejdź do opcji płatności kartą bankową. Pamiętaj, by przed rozpoczęciem płatności wybrać numer pralki, z jakiej korzystasz. Jeśli płacisz gotówką, wystarczy wskazać numer pralki i zapłacić za pranie zgodnie z cennikiem. Po dokonaniu płatności wracasz do pralki i naciskasz zielony przycisk START. Pralka automatycznie rozpocznie proces prania. Już w 1 godzinę Twoje pranie może być czyste, suche i pachnące!

Pralnia samoobsługowa – jak wygląda pranie?

Pierzemy na mokro, z wykorzystaniem wody i detergentów, przy pomocy nowoczesnych pralek przemysłowych. To efektywny sposób na usunięcie większości typowych zabrudzeń w stosunkowo krótkim czasie. Odwiedzając naszą samoobsługową pralnię, gdy wszystkie pralki są dostępne, w ciągu zaledwie godziny możesz wyprać do 70 kg tekstyliów. Całe pranie wysuszysz w ogólnodostępnych, nowoczesnych suszarkach przemysłowych. Dzięki wysokiej jakości zainstalowanych w nich wydajnych pomp ciepła i zintegrowanemu systemu napowietrzania suszenie jest bezpieczne i realizowane w niezwykle krótkim czasie.

W pralni SpeedQueen korzystamy z detergentów najwyższej jakości. Płyn do prania jest produktem bezzapachowym, na bazie mydła i sody, bezpiecznym dla środowiska naturalnego i człowieka, również dla osób uczulonych na typowe detergenty. Płyn do płukania nadaje tkaninom miękkość oraz trwały, przyjemny zapach. Dzięki inteligentnej formule kapsułkowej wystarczy poruszać lub potrzeć tkaniną, by uwolnić pożądane nuty zapachowe – aromat utrzymuje się na powierzchni materiału nawet przez miesiąc.

Pralnia samoobsługowa SpeedQueen, ul. Lipowa 1/Al. Racławickie 2

Jeśli potrzebujesz pomocy w obsłudze? Zadzwoń do nas na numer: 736 728 728.
Chętnie poprowadzimy Cię telefonicznie, lub umówimy się w dogodnym terminie w pralni.

Kategorie: Blog

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *