Godziny otwarcia: Poniedziałek – Niedziela od 7:00 do 23:00

Samoobsługowe pralnie dotychczas znane głównie z amerykańskich filmów są już dostępne również w Polsce. Korzystając z usług sieci Speed Queen, możesz prać i suszyć odzież codzienną, kurtki puchowe, koce, pościel, kołdry, poduchy, różnego rodzaju pokrowce i wiele więcej. To wygoda i oszczędność, zwłaszcza w porównaniu z cennikiem usług świadczonych przez pralnie chemiczne. Już od 2019 roku mieszkańcy Lublina mogą korzystać z pierwszej naszej pralni. Kolejna została otwarta wiosną 2020 roku.

Lokalizacja pralni samoobsługowych

Pralnie samoobsługowe sieci Speed Queen zorganizowane są w miejscach łatwo dostępnych dla mieszkańców Lublina i jego najbliższych okolic. Pierwsza pralnia otwarta w październiku 2019 roku znajduje się przy ul. Dolińskiego 1 (boczna ul. Unickiej). Druga, działającą od lutego 2020 roku, znajduje się w ścisłym centrum miasta, tuż przy Parku Saskim, w niedużej odległości od Centrum Handlowego Plaza, przy ul. Lipowej 1 (Astoria). Oferujemy miejsca parkingowe, dzięki czemu bez problemu dojedziesz do nas własnym samochodem. Co warto podkreślić, zawsze staramy się wybierać lokalizacje atrakcyjne z punktu widzenia potencjalnych klientów – wybieramy lokale położone w dobrze skomunikowanych miejscach, najlepiej w pobliżu centrum, w niedużej odległości od nowoczesnych osiedli mieszkaniowych i apartamentów.

Wyposażenie – pralki, suszarki

Pralnie zostały wyposażone w profesjonalne pralki przemysłowe i suszarki Speed Queen, czyli najwyższej klasy sprzęt przystosowany do bezpiecznego prania oraz suszenia wielu rodzajów tkanin. W urządzenia tej samej klasy wyposażone są również  pralnie samoobsługowe sieci Speed Queen działające w stolicach największych europejskich krajów, między innymi w Paryżu i Berlinie. W naszych pralniach możesz korzystać z darmowego WiFi, strefy relaksu i super atmosfery. Dysponujemy także miejscami parkingowymi dla klientów, dzięki czemu do naszych pralni w Lublinie możesz dojechać zarówno komunikacją zbiorową, jak i transportem własnym.   

Nasi klienci

Docelowymi klientami pralni samoobsługowych w Lublinie, podobnie jak w innych miastach, są studenci oraz przyjezdni – osoby w delegacjach służbowych i turyści, którzy szukają miejsca, gdzie za nieduże pieniądze mogą wyprać, a następnie wysuszyć swoją odzież. Oferta pralni samoobsługowych sieci Speed Queen kierowana jest także do osób prywatnych, w szczególności właścicieli małych mieszkań, którzy nie są zainteresowani zakupem pralki i suszarki, bo zwyczajnie nie mają na nie miejsca. Nasza oferta może zainteresować również rodziny wielodzietne – dzięki nowoczesnym pralkom przemysłowym pranie i suszenie dużej ilości ubrań zajmuje zdecydowanie mniej czasu. Po prostu zamiast kilku prań wykonujesz jedno.

Poznaj ofertę usług w pralniach samoobsługowych Speed Queen Lublin.

Największe zalety pralni samoobsługowych Speed Queen:

  • Wielkość – podczas jednego cyklu możesz wyprać znacznie więcej odzieży lub innych tekstyliów. Domowe pralki mieszczą zaledwie około 5 kg ubrań. Ładowność profesjonalnych pralek jest znacznie większa (do wyboru 9 / 15 / 20 kg). Poza tym oferujemy również opcję bezpiecznego suszenia (15 kg).
  • Ekologia – nasze detergenty są biodegradowalne. W cyklach prania zoptymalizowane jest również zużycie wykorzystywanej wody.
  • Celowość – awaria pralki, pranie i suszenie przed i po podróży, obsługa apartamentów, przedszkoli, pranie gabarytów, pranie codzienne.
  • Wygoda – nie musisz zajmować się ręcznym rozwieszaniem prania na balkonie, w łazience czy sypialni. Dzięki nowoczesnym suszarkom Speed Queen świeżo wypraną odzież można od razu wysuszyć.
  • Oszczędność czasu – cały cykl prania i suszenia trwa około 1h (nie dotyczy prania w temperaturze 60 i 90 stopni).
  • Pranie dużych tekstyliów – większa ładowność pralek przemysłowych to automatyczna możliwość prania dużych i ciężkich tekstyliów, takich jak koce, pościel, kołdry, poduchy czy kurtki puchowe.
  • Oszczędność domowej przestrzeni – po co inwestować w prywatną pralkę, gdy nie masz na nią wolnego miejsca. W takim wariancie najlepszą opcją jest właśnie pralnia samoobsługowa – Lublin jest jednym z kilku polskich miast, gdzie już dziś możesz korzystać z wygody szybkiego prania bez konieczności zakupu pralki do domu.
  • Oszczędność pieniędzy – dzięki pralniom samoobsługowym nie ponosisz kosztów związanych z zakupem pralki na własność, jej serwisem i kosztami eksploatacji.
Kategorie: Blog

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.