Godziny otwarcia: Poniedziałek – Niedziela od 7:00 do 23:00

Czy zastanawiałeś się nad wypróbowaniem automatycznych pralni samoobsługowych?
Czym charakteryzuje się i co odróżnia pranie w pralniach automatycznych od zwykłego prania domowego? Omówimy specyfikę, zalety i wady pralni automatycznych w porównaniu do klasycznego prania domowego i pralni chemicznych.

Każde pokolenie ma własne nawyki i zwyczaje,  często znacząco różniące się od tego do czego przywykliśmy. Zmiany i ewolucja sposobu życia są nieuniknione. Ewolucja technologii, infrastruktury, prawa, gospodarki i codziennego życia powodują, że zachowania i zwyczaje, które jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu nie sprawdzały się, dzisiaj dominują rynek i serca użytkowników. Dekady mijają, a zwyczaje się zmieniają.
Prace domowe, takie jak pranie, nie są już wyłączną domeną gospodyni domowej. Liberalizacja zwyczajów, wzrost świadomości i równości w różnych grupach społecznych powodują, że podział ról staje się mniej istotny i za pranie biorą się nie tylko rodzice, ale także studenci, młodzież czy choćby osoby skoncentrowane na pracy zawodowej.

Dlaczego potrzebujesz pralni samoobsługowej

Czym jest przestrzeń socjalna pralni SpeedQueen Lublin? Dla niektórych osób pralnia automatyczna jest także miejscem kontaktów społecznych i  towarzyskich. Niektórzy ludzie mieszkają samotnie, a cotygodniowy zwyczaj, np.  dla osób starszych, może obejmować wyjście do najbliższej pralni automatycznej. Dzięki wygodnej, zadbanej, wspólnej przestrzeni dla klientów pralni czas oczekiwania na pranie czy suszenie nie musi się dłużyć. Poczekalnia daje świetną okazję na poznanie nowych osób czy spotkanie ze znajomymi, którzy podobnie jak my korzystają z usług pralni samoobsługowej. Łatwy dostęp do kawy czy herbaty oraz wygodne krzesła i kanapy pozwolą na miłe nadrobienie zaległości z kolegą lub koleżanką.

Pralnia automatyczna także dla studentów

Nowi studenci często potrzebują czasu, aby zaaklimatyzować się w nowym środowisku i miejscu. Rozpoczęcie studiów to nowe miasto, nowa uczelnia, nowe osoby, ale także nowe wymagania, brak czasu, rozłąka z rodziną i  znajomymi, nowe obowiązki jak pranie czy gotowanie. Można poczuć się zagubionym.  Tak więc, pralnia samoobsługowa może być dużą pomocą dla studentów. Coraz częściej cotygodniowe wypady do pralni stają się rutyną dużej części studentów i uczniów. Dzieje się tak nie tylko z uwagi na wysoką jakość prania, ale także możliwość łatwego wysuszenia ubrań czy właśnie szansa na spotkania towarzyskie.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące prania

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania dotyczące pralni samoobsługowej.

Jak działa usługa prania samoobsługowego?

Musisz przynieść swoje niewyprane ubrania do pralni, wybrać dowolne urządzenie i załadować wkład.  Po dokonaniu płatności (gotówką, kartą lub telefonem) i wybraniu odpowiedniego programu, zamykasz pralkę i czekasz na pachnące, odwirowane pranie. Jeśli wybierzesz opcję z suszeniem, pranie będzie gotowe do użytku  od razu po zakończeniu cyklu.

Czy korzystanie z pralni samoobsługowej jest proste?

Maszyny piorące mają kilka opcji do wyboru, ale spokojnie, to nic trudnego. Szczegółowe informacje o wyborze są łatwo dostępne w  każdym lokalu, a w razie pytań  można skorzystać z pomocy telefonicznej. Co ważne – nie ma pośpiechu. Można spokojnie sprawdzić wszystkie opcje i wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie. W swoim tempie podzielisz pranie, przygotujesz je i załadujesz do maszyny lub suszarki i wybierzesz program. Gwarantujemy miłą atmosferę.

Ile wynosi pojemność pralek automatycznych?

Pojedyncza pralka zmieści nawet  20kg suchych ubrań, pościeli czy innych tekstyliów.Pralki są mniejsze i większe. Pojemność suszarki to maksymalnie 15kg. To kilkukrotnie więcej niż większość domowych pralek.

Czy piorą regularnie mogę liczyć na zniżki?

Oczywiście. Dla klientów naszej pralni samoobsługowej dostępne są systemy kart stałego klienta, które pozwolą na obniżenie kosztów regularnego prania.

Główne zalety z korzystania z pralni samoobsługowych

  • Towarzystwo – przestrzeń socjalna, dostęp do bezpłatnego WiFi, czy automat z kawą pozwolą na miłe spędzenie czasu w trakcie cyklu prania.
  • Szybkość – cykl prania to tylko 20-30min. To znacznie krócej niż pralki domowe.

               *Cały cykl prania i suszenia trwa ok.1h (nie dotyczy prania w temperaturze 60 i 90st).

  • Duża pojemność – pralki przyjmują do 20kg suchych ubrań. To bardzo duża ilość,  która pozwoli na wygodne przeprowadzenie nawet bardzo dużego prania, również gabarytów typu pokrowce, kołdry, ochraniacze na materace, itp.
  • Oszczędność – pralnia automatyczna jest znacznie tańsza niż pralnie chemiczne, a w stosunku do prania domowego brak konieczności zakupu samej pralki będzie zawsze oszczędnym rozwiązaniem.
  • Ekologia – duży wkład, efektywne, przemysłowe urządzenia, krótki czas prania przekładają się na niższe zużycie energii, wody i środków piorących.

UWAGA!

W naszych pralniach SQ obowiązuje całkowity ZAKAZ PRANIA: akcesoriów zwierzęcych, tkanin z różnego rodzaju smarami, obuwia, rzeczy z metalowymi stelażami, które mogą uszkodzić urządzenie.

WAŻNE!

Suszarki nie odwirowują prania. Do suszarki należy załadować wyłącznie pranie dobrze odwirowane.

Zapraszamy 🙂
Pralnia samoobsługowa
SpeedQueen Lublin


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.